Hizmetlerimiz

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku

6769 sayılı Kanun kapsamında korunan marka, telif hakları, endüstriyel tasarımlar, patent hakları, alan adı uyuşmazlıkları, ticari sırların korunması ve haksız rekabet de dahil olmak üzere fikri ve sınai mülkiyet hukukunun her alanında hizmet vermekteyiz.

Şafak & Koparan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillere; ulusal ve uluslararası marka, patent, endüstriyel tasarım, telif ve sair fikri mülkiyet hakları ile markalardan doğan hakların korunmasında lisans, ruhsat, franchise başta olmak üzere bu hakların kullanılması veya devrine ilişkin sözleşmelerin hazırlanması ve müzakeresinde hakların kullanımı ve korunmasında hukuki danışmanlık vermekteyiz. Müvekkillerin fikri haklarının ihlalinden kaynaklanan tüm uyuşmazlıklarda yargı ve idari merciler nezdinde tarafımızca temsil edilmektedir.

Ayrıca TPE’ye tescil başvurusu ve incelenmesi, başvurunun yayınlanması, başvuruya itirazların yapılması, itirazların incelenmesi ve tescil belgelerinin verilmesi veya başvurunun reddedilmesi süreçleri de yürütülmektedir.

 

Bu alana ilişkin daha fazla bilgi için sitemizdeki Blog kısmını tıklayarak makalelerimize ulaşabilirsiniz.  Hukuki hizmet almak için, sitemizdeki Online Hukuk Hizmeti kısmından tarafımıza ulaşabilir veya İletişim Formunu doldurarak sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Online Danışmanlık Formu


    Ana Merkez

    Sahrayicedit Mahallesi Güzide Sokak Semiz Apt. No:11 K:5 D:11 (E-yan Yolu) Kadiköy/İstanbul